Kubki z nadrukiem świątecznym

Kubki z nadrukiem
Kubki z nadrukiem

Święta są zawsze okazją do bardzo skutecznego promowania się przedsiębiorstw niemalże każdej branży. Nawet zwykłe wysyłanie okolicznościowych kartek świątecznych między partnerami biznesowymi daje okazję do przypomnienia się kontrahentom o swoim istnieniu. Jeszcze większe oddziaływanie może mieć świąteczna kampania promocyjna prowadzona względem klientów detalicznych. Jej zastosowanie jest bardzo często stosowane przez małe sklepy, wielkie centra handlowe a także przez liczne zakłady usługowe. Klienci w tym szczególnym okresie przedświątecznym są bardzie skłonni uwierzyć we wszelkie hasła reklamowe a tym samym chętniej korzystają z promowanych produktów i usług.

Świąteczne gadżety dla klientów

Bardzo często firmy wykorzystują w przedświątecznej promocji różnorodne gadżety reklamowe, które w firmie upominków dają swoim klientom. Mogą na nie liczyć zarówno stali klienci, jak i ci, którzy korzystają z oferty firmowej tylko sporadycznie. Wśród różnorodnych gadżetów reklamowych o wydźwięku świątecznym na szczególną uwagę zasługują maskotki świętego Mikołaja lub bałwanka z wyhaftowanym logo promującej się firmy, świąteczne breloczki do kluczy, zapachowe świece, a przede wszystkim specjalne Kubki z nadrukiem świątecznym. Klienci, którzy przy okazji robienia zakupów staną się jednocześnie właścicielami darowanego gadżetu reklamowego, i na pewno obdarzą firmę większym zaufaniem i chętniej będą korzystali z jej oferty.

Kubki z nadrukiem jako dodatek do produktów

Bardzo często sprzedawcy i producenci chcą zwiększyć wielkość swoich obrotów w okresie przedświątecznym decydują się na dodatkowe gadżety reklamowe, które dołączają do sprzedawanych produktów. Przykładem takich gratisowych upominków są na pewno kubki z nadrukiem świątecznym dołączane do promocyjnych opakowań kawy, herbaty, a nawet słodyczy. Tego rodzaju formy zachęty są nie tylko wyjątkowo popularne wśród przedsiębiorców, ale jednocześnie bardzo mile odbieranie przez klientów. Niektórzy kupują kilka opakowań promocyjnego produktu, by skompletować sobie ładny świąteczny zestaw kubków.